×
Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.

Odzież grzejąca

1 149,00 zł
W kamizelce system grzewczy znajduje się na piersiach oraz na plecach, między łopatkami. Kamielka posiada trzy stopnie grzania, a guzik włączający system znajduje się na lewej piersi.

Odzież dla myśliwych nieustannie ewoluuje wykorzystując najnowsze zdobycze technologii. Ubrania grzejące dla myśliwych to najnowsze rozwiązanie, które oferują dwie duńskie firmy produkujące odzież myśliwską. Nasz sklep myśliwski dolasu.pl jest wyłącznym dystrybutorem odzieży grzejącej Nordic Heat, firmy specjalizującej się w produkcji ubrań grzejących i akcesoria grzejących. W ofercie posiadamy kurtki grzejące, kamizelki grzejące, grzejące wkładki do butów, rękawiczki grzejąceczapki grzejące oraz grzejące akcesoria takie jak siedziska grzejące i ogrzewacze rąk.

Ubrania grzejące świetnie sprawdzają się w trudnych warunkach i redukują warstwy ubrań myśliwskich, które na siebie zakładamy. Stopień grzania w ubraniach Nordic Heat jest regulowany a czas grzania limitowany jest pojemnością źródła prądu. W naszym sklepie dolasu.pl możecie oczywiście dokupić dodatkowe powerbanki do ubrań grzejących Nordic Heat. Odzież grzejąca świetnie sprawdzą się również dla wszystkich osób aktywnych w terenie. Nordic Heat to świetnie ubranie dla wędkarzy, odzież dla narciarzy, ubrania dla żeglarzy, ubranie na spacer, odzież do trekkingu.

Nowoczesna technologia, włókna węglowe zatopione w materiale ogrzewają krew, która krążąc ogrzewa cały nasz organizm.

W ofercie sklepu dolasu.pl znajdują się również ubrania grzejące Harkila. To nowoczesne technologicznie, grzejące ubrania myśliwskie, które możemy wykorzystać zamiast dodatkowych warstw bielizny termalnej lub bielizny polarowej. Dodatkowo regulacja temperatury w ubraniach grzejących Harkila może odbywać się również poprzez aplikację z telefonu. Jest to wygodne rozwiązanie w przypadku takich produktów jak: kamizelka grzejąca lub bielizna grzejąca, gdy regulator temperatury znajduje się pod ubraniem wierzchnim.

Kurtka grzejąca Harkila Heat to dobre rozwiązanie służące jako ubranie żeglarskie, odzież do jazdy konnej, kurtka na ujeżdżalnie, odzież na ryby, ubranie na spacer. Jeśli jest bardzo zimno możemy do kurtki grzejącej dokupić kalesony grzejące i podgrzewane wkładki do butów marki Nordic Heat. Ubrania grzejące Harkila to również świetne rozwiązanie nie tylko dla myśliwych ale również wszystkich osób spędzających czas na powietrzu.

Menu

Ustawienia

Zarejestruj się, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się