×
Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.

Kamizelki i kurtki podgrzewane

Podgrzewana kurtka oraz grzejąca kamizelka to typowe okrycia wierzchnie. Jeśli nasza aktywność fizyczna wiąże się z przebywaniem w chłodzie lub na mrozie kurtki i kamizelki podgrzewane będą świetnym rozwiązaniem, które ochroni Was od niesprzyjających warunków atmosferycznych. Ważnym elementem przy zakupie ubrania grzejącego jest jakość włókien węglowych, które zasilane powberbankiem rozgrzewają wnętrze ubrania. Dostępna obecnie duża pojemność źródeł zasilania daje możliwość pracy ubrań grzejących przez cały dzień lub całą noc. 

Nasze kamizelki i kurtki grzejące zarówno modele Nordic Heat jak i Harkila i Seeland charakteryzują się świetną jakością oraz wykorzystaniem najlepszych materiałów. Dlatego kurtki i kamizelki świetnie sprawdzają się zarówno podczas intensywnej aktywności na świeżym powietrzu: jeździe na nartach, jeździe konnej, długich spacerach jak również dedykujemy je dla osób starszych, które szybciej marzną i mają inne odczuwanie zimna. W ofercie naszego sklepu znajdziecie pełną gamę produktów grzejących, w tym idealne do każdych butów wkładki grzejące.

Z odzieży grzejącej korzystamy w zimie dość często, doceniając jej uniwersalność i funkcjonalność. Jeśli macie jakiekolwiek pytania dotyczące naszej oferty ubrań grzejących - prosimy o kontakt. 

Menu

Ustawienia

Zarejestruj się, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się