×
Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.

Bluza grzejąca unisex z suwakiem BESTSELLER!

Marka:
Ulubione0
849,00 zł (brutto)
Rozmiar
  • XS
  • S
  • M
  • L
  • XL
  • 2XL
  • 3XL
  • 4XL
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie kiedy będzie dostępny
Opis

Odzież grzejąca duńskiej firmy Nordic Heat to komfort cieplny niezależnie od tego czy stoisz na stanowisku, na polowaniu zbiorowym, czy jesteś na ambonie. Naciskasz guzik i włączasz ogrzewanie. Nowoczesne włókna węglowe rozgrzewają się do zadanej temperatury. Dodatkowo możesz sterować temperaturą za pomocą guzika i wybierać z pośród trzech poziomów temperatury. Do koszulki grzejącej możesz dokupić również kalesony i w ten sposób zapewnić sobie komfort cieplny niezależnie od pogody. 

Koszulka podgrzewana Nordic Heat ma aż trzy obszary grzania!
Z przodu strefa grzania znajduje się  na brzuchu, z tyłu ogrzewany jest  kark i na wysokości odcinka lędźwiowego kręgosłupa co jest bardzo ważne ze względu na nerki. Ubrania grzejące Nordic Heat są niezawodne i długowieczne. Jeżeli użytkownik przestrzega zasad pielęgnacji i użytkowania produktu zgodnie z instrukcją, to podgrzewane koszulki, kalesony, kamizelki i rękawice będą służyły bezawaryjnie przez wiele lat.

Koszulka podgrzewana Nordic Heat dzięki trzem obszarom grzania, łatwej obsłudze, szybkiemu nagrzewaniu się, trwałości i niezawodności jest zdecydowanie numerem 1 wśród ubrań grzejących dostępnych na rynku.

System włączamy przytrzymując guzik przez 3 sekundy. Początkowo system grzania uruchamia się w poziomie czerwonym, aby jak najszybciej ogrzać ciało. Poziom zmieniamy poprzez naciśnięcie guzika. Ładowarka i akumulator / powerbank jest dołączony do spodni.

-     zielony / niski 40 stopni Celsjusza

-     żółty / średni 46 stopni Celsjusza

-     czerwony / wysoki 52 stopnie Celsjusza

Orientacyjny czas funkcjonowania akumulatora dla ubrań:

poziom zielony - do 6 godzin

poziom żółty - do 4 godzin

poziom czerwony - do 2,5 godziny

Dane dla power banków o mocy 2600 mAh.

Razem ze spodniami otrzymają Państwo ładowarkę oraz 1szt. akumulatora / powerbank.

Istnieje możliwość zakupu dodatkowych akumulatorów do ubrań Nordic Heat, w naszym sklepie.

Jak prać ?

Ubrania wyposażone w systemy grzewcze mogą być prane tylko ręcznie w wodzie o temperaturze do 30 stopni. Ubrania należy pozostawić do wyschnięcia i nie wirować i nie suszyć mechanicznie. Należy pamiętać o wyjęciu baterii przed praniem. Ubranie odwiesić do naturalnego wyschnięcia.

Szczegóły produktu
Nordic Heat Koszulka grzejąca L 2020
Kolor:
Czarny.
Materiał:
Poliester.
1 inny produkt w tej samej kategorii:

Menu

Ustawienia

Zarejestruj się, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się