×
Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.

Grzejące wkładki do butów + 2 powerbanki 5000 mAh

Marka:
Ulubione0
499,00 zł (brutto)
Rozmiar
  • 37/42
Dostępny
Opis

Grzejące wkładki do butów to rozwiązanie, które świetnie sprawdzi się nie tylko na polowaniu. To jak marzną nam nogi jest zależne od wielu czynników. Naszego krążenia krwi, rodzaju butów, ich zasznurowania, oczywiście temperatury i wilgotności. My mamy rozwiązanie problemu marznących nóg i są nimi wkładki grzejące zasilane z zewnętrznych power banków. Od dzisiaj Twoje stopy już nigdy nie zmarzną. 

Grzejące wkładki do butów – jak działają te produkty?

Grzejąca wkładka do butów to prawie klasyczna wkładka w której umieszczono włókna węglowe do których doprowadzamy prąd z power banków. Ich pojemność może być dowolna natomiast warto pamiętać, że wkładka musi być podłączona kabelkiem z power bankiem aby grzać. Sam power bank umieszczamy w kieszeni lub w specjalnych kieszonkach które możemy zapiąć na nodze. Ze względu na to że cyrkulacja powietrza w bucie jest dość ograniczona, wystarczy krótkie podgrzanie wkładki aby osiągnąć efekt dobrego podgrzania stopy utrzymujący się dłuższy czas. Klasyczne power banki wykorzystywane do wkładek maja 5000 mAh i wystarczają na zapewnię komfortu termicznego na 6-8 godzin. 

Czy grzejące wkładki do butów można umieścić w środku buta w trakcie polowania?

Oczywiście można ale nie wiem czy będzie się Wam chciało zdejmować but, wkładać wkładkę i podłączać całe urządzenie. Lepiej zrobić to w domku myśliwskim lub w miejscu gdzie szykujecie się na polowanie. Wkładacie wkładkę do buta i podpinacie kable. Dopiero na polowaniu gdy noga zaczyna marznąć włączacie podgrzewanie i już po kilku chwilach czujecie ciepło. Nasz sklep myśliwski oferuje wkładki grzejące w wersji z power bankiem lub bez, wtedy możecie wykorzystać posiadane przez Was źródła prądu. Wkładki posiadają jeszcze jedna zaletę a mianowicie możecie je dociąć do wymaganego przez Was wymiary, nie przekraczając namalowanej na wkładkach linii. 

W zestawie znajdują się:

  • Dwie wkładki z kablami o długości 40cm,
  • Dodatkowa para kabli o długości 80cm,
  • Para elastycznych ściągaczy do umieszczenia akumulatorów na nodze,
  • Dwa akumulatory o pojemności 5000 mAh.

Wkładki dostępne w rozmiarach 37-42 i 43-47. Wkładkę należy przyciąć do potrzebnej długości, zgodnie z zaznaczeniem na wkładce. 

Aby odpowiednio sformatować akumulator należy go pierwsze 8-razy całkowicie rozładować, a następnie maksymalnie naładować. Prawidłowe sformatowanie akumulatora wydłuża jego żywotność. 

Szczegóły produktu
Kolor:
Pomarańczowy.
3 innych produktów w tej samej kategorii:

Menu

Ustawienia

Zarejestruj się, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się