×
Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.

Kamizelka grzejąca pikowana - damska

W kamizelce system grzewczy znajduje się na piersiach oraz na plecach, między łopatkami. Kamielka posiada trzy stopnie grzania, a guzik włączający system znajduje się na lewej piersi.
Marka:
Ulubione0
1 149,00 zł (brutto)
Rozmiar
  • XS
  • S
  • M
  • L
Dostępny
Opis
Kamizelka przeznaczona dlapań spędzających dużo czasu na świeżym powietrzu. Idealna jako grzejąca warstwa pod kurtkę lub polar na polowaniu, do jazdy na nartach, do jazdy konnej, do łowienia ryb itp. Klasyczna, pikowana kamizelka zaprojektowana specjalnie dla Pań, zapinana na suwak z wysokim kołnierzem i ściągaczem w dole kamizelki. Dwie kieszenie zewnętrzne zapinane na suwaki. Wewnatrz znajdują się trzy kieszenie na akumulatory (power bank) do zasilania systemu grzewczego. W kamizelce system grzewczy znajduje się na piersiach oraz na plecach, między łopatkami. Kamielka posiada trzy stopnie grzania, a guzik włączający system znajduje się na lewej piersi. System włączamy przytrzymując guzik przez 3 sekundy. Początkowo system grzania włącza się w poziomie czerwonym (najcieplejszym), aby jak najszybciej ogrzać ciało. Poziom zmieniamy poprzez naciśnięcie guzika. Ładowarka i akumulator (power bank) jest dołączony do kamizelki. Poziomy grzania:
  • poziom zielony (niski) 40 stopni C -do 6 godzin,
  • żółty(średni) 46 stopni - do 4 godzin,
  • czerwony (wysoki) 52 stopnie - do 2,5 godzin.
Dane dla power banków o mocy 2600 mAh. Razem z kamizelką otrzymają Państwo ładowarkę oraz 1 szt akumulatora (power bank). Istnieje możliwość zakupu dodatkowych akumulatorów do ubrań Nordic Heat w naszym sklepie.

Jak prać ?

Ubrania wyposażone w systemy grzewcze mogą być prane tylko ręcznie w wodzie o temperaturze do 30 stopni. Ubrania należy pozostawić do wyschnięcia i nie wirować. Należy pamiętać o wyjęciu baterii przed praniem. Ubranie odwiesić do naturalnego wyschnięcia.

Produkowane rozmiary: XS-L. XS - obwód klatki 90 cm. S -obwód klatki 94 cm. M - obwód klatki 98 cm. L -obwód klatki 102 cm. Kolor: Czarny. Materiał: zewnętrzny 100% nylon, podszewk 100% poliester, ocieplenie 100% poliester. Kod producenta: 2527-0199. UWAGA! PRODUCENT ZALECA NOWY AKUMULATOR 8 RAZY MAKSYMALNE ZAŁADOWAĆ I ROZŁADOWAĆ, ABY GO ODPOWIEDNIO SFORMATOWAĆ. Pamiętaj aby nie zostawiać akumulatora rozładowanego, jeśli nie planujesz wykorzystywać akumulatora dłuższy czas - wcześniej go naładuj.
Szczegóły produktu
Nordic Heat Kamizelka grzejąca damska XS
16 innych produktów w tej samej kategorii:

Menu

Ustawienia

Zarejestruj się, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się