×
Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.

Heat Harkila - kamizelka grzejąca z powerbankiem

Marka:
Ulubione0
1 159,00 zł (brutto)
Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie kiedy będzie dostępny
Opis

Harkila po raz pierwszy prezentuje kurtkę oraz dwie kamizelki, w których specjalne włókna węglowe są ogrzewane za pomocą powerbanków. Dzięki akumulacji ciepła pod materiałem mamy zapewniony komfort cieplny, niezależnie od warunków atmosferycznych. Co ważne system grzejący nie ma wpływu na wygodę chodzenia, szeleszczenie czy też funkcjonalność ubrania. Kamizelka grzejąca Heat posiada trzy funkcjonalne kieszenie zapinane na suwaki. Wnętrze kamizleki posiada wyłożenie specjalną folią odbijającą ciepło. Kamizelkę możemy stosować zarówno jako wewnętrzny ocieplacz jak również, gdy nie pada, jako ubranie wierzchnie. Kamizelka jest sprzedawana w funkcjonalnej, wodoodpornej torbie. 

Tylko teraz zasilający powerbank otrzymasz GRATIS !

Temperaturę regulujemy poprzez specjalny guzik albo za pomocą aplikacji w naszym telefonie !

Aplikacja pozwala na trójstopniową, płynną regulację temperatury:

Zakres niebieski to dla regulacji za pomocą guzika temperatura 38 stopni Celsjusza, a dla aplikacji zakres od 30 do 38 stopni.

Zakres żółty to dla regulacji za pomocą guzika temperatura 46 stopni Celsjusza, a dla aplikacji zakres od 38 do 46 stopni.

Zakres czerwony to dla regulacji za pomocą guzika temperatura 52 stopni Celsjusza, a dla aplikacji zakres od 46 do 52 stopni.

Aplikację możemy bezpłatnie pobrać w sklepie GooglePlay lub App Store tak więc działa ona zarówno dla telefonów z systemem Android jak i IOS. 

Kamizelka Heat posiada, tak samo jak kurtka Heat, dwa grzejące panele zlokalizowane pomiędzy łopatkami oraz w dolnej części pleców przy nerkach. 

APLIKACJA ZARZĄDZANIA TEMPERATURĄ

Aplikację na telefon pobieramy w zależności od posiadanego telefonu albo ze sklepu APP STORE albo GOOGLE PLAY. 

APLIKACJA JEST DARMOWA.

Po zainstalowaniu aplikacji należy naładować power bank. Następnie należy podłączyć go do kabla znajdującego się w prawej kieszeni ( uwaga kabel znajduje się w osłonietej rzepem kieszonce ). Należy wcisnąć dłużej przycisk regulacji temperatury na kamizelce oraz połączyć aplikację. Następnie ruchami kolistymi regulujemy temperaturę kamizelki z telefonu. Na telefonie możemy również zobaczyć aktualną temperaturę kamizelki. 

Parametry akumulatora powerbank Harkila:

Bateria litowo-polimerowa o pojemności 10.000mAh

Micro USB: 5V/2.0A max

USB: 5V/2.0A max

Czas ładowania: 5h

Temparatura pracy: od -10 do 45 stopni Celsjusza

IPX6

Powerbank posiada źródło światła oraz kompas.

UWAGA - kamizelkę pierzemy po odłączeniu źródła prądu ręcznie ! Kamizelki nie wolno wirować, po upraniu odwiesić do wyschnięcia. 

Kamizelka Grzejąca Heat

Kolor: zielony/czarny

Produkowane rozmiary: XS-4XL.

Kod producenta: 120111125.

Szczegóły produktu
Kolor:
zielony/czarny
Kod producenta:
120111125.
7 innych produktów w tej samej kategorii:
1 149,00 zł
W kamizelce system grzewczy znajduje się na piersiach oraz na plecach, między łopatkami. Kamielka posiada trzy stopnie grzania, a guzik włączający system znajduje się na lewej piersi.

Menu

Ustawienia

Zarejestruj się, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się