×
Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.

Grzejące siedzisko - ciepły fotel z oparciem

Powierzchnia grzania 20 cm x 20 cm. Z grzejącym siedziskiem Nordic Heat jest zawsze ciepło, gdziekolwiek jesteś!

Marka:
Ulubione0
849,00 zł (brutto)
Czas oczekiwania: 4 dni
Opis

Wykonane z cordury grzejące siedzisko można użyć dosłownie wszędzie. Na polowaniu, na rybach, na meczu, zawsze, gdzie człowiek długo siedzi na świeżym powietrzu.
Siedzisko szybko się rozgrzewa (ok. 30 sekund). Włączamy je podłaczając akumulator, a wyłączamy odłączając akumulator. Gdy akumulator pracuje, świeci się z boku czerwony czujnik. Akumulator działa ok 2,5 godziny. Akumulator wkładamy do kieszonki pod siedzeniem, w której umieszczony jest kabel zasilający.

Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem na Polskę grzejących ubrań duńskiej firmy Nordic Heat. Sprawdzone w zimnych, skandynawskich warunkach ubrania od paru lat sprzedajemy również na rynku polskim. Co roku oferta ubrań grzejących Nordic Heat jest rozbudowywana i dedykowana do różnego rodzaju aktywności na świeżym powietrzu podczas zimnych dni.

Odzież grzejąca duńskiej firmy Nordic Heat to komfort cieplny niezależnie od tego czy w zimowy dzień idziesz na dłuższy spacer, łowisz ryby z pod lodu, jeździsz na nartach, sankach, obserwujesz swoje dzieci śmigające na łyżwach. Naciskasz guzik i włączasz ogrzewanie. Nowoczesne włókna węglowe rozgrzewają się do zadanej temperatury. Dodatkowo możesz sterować temperaturą za pomocą guzika i wybierać z pośród trzech poziomów temperatury.

Siedzisko grzeje na samym środku swoje powierzchni, podczas siedzenia na skutek ograniczonej cyrkulacji powietrza, grzanie rozchodzi się na całą powierzchnię siedzenia. 

Siedzisko jest bardzo lekkie i poręczne do przenoszenia, można je złożyć i nosić na załączonym pasku jak torbę.

W komplecie z siedziskiem akumulator zasilający i ładowarka w cenie produktu !

UWAGA!

PRODUCENT ZALECA NOWY AKUMULATOR 8 RAZY MAKSYMALNE ZAŁADOWAĆ I ROZŁADOWAĆ, ABY GO ODPOWIEDNIO SFORMATOWAĆ.

Pamiętaj aby nie zostawiać akumulatora rozładowanego, jeśli nie planujesz wykorzystywać akumulatora dłuższy czas - wcześniej go naładuj.

Szczegóły produktu
Nordic Heat Siedzisko grzejące
Kolor:
Czarny.
3 innych produktów w tej samej kategorii:

Menu

Ustawienia

Zarejestruj się, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się