×
Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.

Nordic Heat

Duński producent specjalizujący się w ubraniach grzejących, którego wyłącznym dystrybutorem w naszym kraju jest sklep myśliwski dolasu.pl Myśliwskie ubrania grzejące to nowość na naszym rynku, pozwalająca polować niezależnie do temperatury zewnętrznej i warunków pogodowych. Nordic Heat to nowoczesne rozwiązania, pozwalające na ogrzewanie wewnętrznych części ubrania. Szeroka oferta ubrań pozwala dopasować modele Nordic Heat do Waszych potrzeb. Kamizelki grzejące to najbardziej uniwersalne rozwiązanie dla tych, którzy marzną. Niezależnie od wieku i pogody możemy je założyć albo pod kurtkę albo na koszulę jako okrycie wierzchnie.  Koszulki podgrzewane  i  kalesony grzejące dają możliwość utrzymania ciepła w trudnych warunkach pogodowych. Przy długich zasiadkach w niskich temperaturach ale również podczas zbiorówek możemy cieszyć się ciepłem i komfortem. 
Komu z nas nie zmarzły nogi na polowaniu? To retoryczne pytanie. Podgrzewane wkładki do butów dają nam pełen komfort i ciepłe stopy nawet przez cały dzień polowania. Powerbank o pojemności 5000 mAh daje 5 godzin ciągłego grzania a ponieważ stopy są w bucie i cyrkulacja powietrza jest ograniczona to po podgrzaniu na pewno wyłączymy grzałki aby nie przegrzać stóp. 

Rękawice grzejące i czapki grzejące pozwalają zadbać o komfort i zdrowie, są przeznaczone nie tylko dla myśliwych ale świetnie sprawdzą się dla wszystkich osób pracujących na świeżym powietrzu, w pomieszczeniach o sztucznie obniżonej temperaturze, także dla osób starszych, którzy inaczej odczuwają ciepło i marzną częściej niż ludzie młodsi. 

Grzejące ubrania dla myśliwych to możliwość pozostania w zasiadce przez długi czas, to ciepłe ręce i pewny skład broni. Nordic Heat oferuje sprawdzone technologie i najwyższą jakość ubrań grzejących. Sklep myśliwskie dolasu.pl jest wyłącznym dystrybutorem firmy Nordic Heat w Polsce. Posiadamy również ofertę hurtową dla Kół Łowieckich i Sklepów Myśliwskich.

Menu

Ustawienia

Zarejestruj się, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się