×
Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.

Marki

 • 2 WOLFS

  Polska firma, która produkuje i dostarcza akcesoria myśliwskie, niezbędne w łowisku każdemu Nemrodowi. 2 Wolfs to szeroka gama świetnie wykonanych produktów, w których projekcie widać znajomość łowiectwa i doświadczenie z łowisk. Buszując wśród szerokiej oferty tej polskiej firmy znajdziemy ładownice i pasy na amunicjęfuterały na brońpokrowce na broń, eleganckie, myśliwskie paski do spodni, pasy do broni, troki, siedziska myśliwskie, upominki dla myśliwych a także atrakcyjne cenowo i świetnie wykonane czapki myśliwskie, bieliznę termalną i bieliznę polarową. Wszystkie produkty dla myśliwych oznaczone logo 2 Wolfs charakteryzują się świetnym wykonaniem z wysokiej jakości skóry lub innych komponentów. Jeśli szukacie upominku dla myśliwego to sklep myśliwski dolasu.pl ma dla Was ciekawą ofertę, m.in produktów 2 Wolfs.

 • Alaska

  Sklep myśliwski dolasu.pl jest wyłącznym przedstawicielem Alaska na rynek polski. Firma Alaska jest obecna na polskim rynku ubrań dla myśliwych od 2016 roku. Sklep dolasu.pl posiada w swojej ofercie pełen asortyment produktów Alaska. Ubrania dla myśliwych Alaska charakteryzują się bardzo dobrymi materiałami, starannym wykonaniem, długotrwałością oraz atrakcyjną ceną zakupu. Ubrania dla myśliwych Alaska są zwykle oferowane jako zestaw ubrań dla myśliwych, czyli kurtka myśliwska i spodnie myśliwskie, ale w naszym sklepie możecie nabyć każdy element zestawu oddzielnie. Ubrania myśliwskie Alaska to również ubrania na zbiorówkę. Ubrania na polowania zbiorowe to zwykle ubranie w kamuflażu z wstawkami w jaskrawym kolorze tak aby być widocznym dla innych uczestników polowania. W krajach skandynawskich jaskrawy kolor musi obejmować minimum 70% ubrania aby myśliwy był dopuszczony do polowania zbiorowego. Ubrania na polowania zbiorowe stanowią dużą część oferty dla myśliwych. Możecie wybierać z różnego stopnia pokrycia pomarańczem kurtek i spodni.

  Należy pamięta, że kraje skandynawskie już dawno odeszły od grubych, ciężkich ubrań na zimowe polowania. Obecnie myśliwi ubierają się na cebulę. Kurtki i spodnie myśliwskie są lekko ocieplone natomiast w zależności od temperatury zakładamy kolejne warstwy takie jak bielizna termalna, bielizna polarowa i polar. W ofercie Alaska najcieplejszym zestawem jest ubranie myśliwskie Tundra występujące w różnych wariantach kolorystycznych. Jednak standardowe modele ubrań myśliwskich Alaska takich jak Extreme Lite lub Superior to dość cienkie ubranie, oczywiście z membraną, które w zimniejsze dni bardzo zyskuje przy ubieraniu się na cebulę. 

  Oferta myśliwska produktów Alaska obejmuje również polary myśliwskie, najczęściej kupowaną część ubrania przez myśliwych. Polary dla myśliwych występują w jednolitych kolorach oraz w kamuflażu a także w wersjach dwustronnych. W ofercie Alaska znajdziemy również polary wodoodporne, wykonane z prasowanego polaru lub całkiem cienkie świetnie nadające się jako ocieplacz pod kurtkę. 

  Szeroka oferta firmy Alaska to również kamizelki dla myśliwych, bieliznę termalną, bieliznę polarową, ocieplacze myśliwskie i akcesoria myśliwskie. Alaska oferuje szeroką gamę czapek dla myśliwy, które oferowane są w różnych kolorach, w kamuflażu a także w różnym stopniu ocieplenia. 

  Ubrania myśliwskie Alaska nie szeleszczą przy poruszania się, jesienno - zimowe komplety myśliwskie mają wodoszczelną i oddychająca membranę. Sklep myśliwski dolasu.pl posiada również ofertę hurtową ubrań myśliwskich Alaska skierowaną do Kół Łowieckich i sklepów myśliwskich.

  Kolejną grupą produktów fińskiej firmy są buty myśliwskie. Znajdziecie tu zarówno buty trekkingowe jak i ocieplane neoprenem kalosze. Buty dla myśliwych Alaska to atrakcyjna cenowo propozycja, tym bardziej że w ofercie znajdziecie również buty myśliwskie z membraną, takie jak Buty Extreme Lite Hunter

 • Anar

  Anar jest kolejnym po firmie Alaska producentem ubrań myśliwskich z Finlandii. Skondensowana ale ciągle poszerzana oferta ubrań dla myśliwych Anar charakteryzuje się dobrą jakością i funkcjonalnością oraz atrakcyjnymi cenami. Anar oferuję myśliwym zestaw myśliwski Hirvas, który produkowany jest w różnych wersjach kolorystycznych a także w wersji dla Dian. Do tego w ofercie Anar znajdziemy polary myśliwskie, rękawiczki dla myśliwych oraz czapki myśliwskie. Ubrania myśliwskie oferowane przez Anar posiadają nowoczesne, wodoodporne membrany, szereg funkcjonalnych rozwiązań ułatwiających polowanie i poprawiających komfort termiczny w chłodniejsze dni. 

 • Atra World

  Polskie wydawnictwo specjalizujące się w książka dla myśliwych i sympatyków łowiectwa. Wydawnictwo Atra World to książki oraz audiobooki dla nemrodów i nie tylko. W ofercie Wydawnictwa a co się z tym łączy sklepu myśliwskiego dolasu.pl znajdziecie szereg albumów z fotografią przyrodniczą, książek z detalami opisującymi kuchnię myśliwską, monografię zwierząt, bardzo ciekawe opowiadania i reportaże myśliwskie, których akcja rozgrywa się zarówno w polskich łowiskach jak i za granicą. Książki o tematyce myśliwskie i opowiadania dla myśliwych to także duża dawka historii łowiectwa, w tym polowań w Azji, Afryce i pozostałych kontynentach. Wydawnictwo Atra World nie zapomina również o poradnikach, testach dla nowo wstępujących oraz przygotowujących się do egzaminów łowieckich adeptów łowiectwa. Tytuły takie jak Darz Bór, 50 lat życia w tajdzie, Moje ambony, Opowiadania myśliwskie i wiele innych pozycji to lektura obowiązkowa dla myśliwych. 

 • Bistana

  Firma Bistana to kolejny, polski producent w ofercie sklepu myśliwskiego dolasu.pl Jeśli mówimy o firmie Bistana to na pierwsze miejsce wysuwają się dwie kategorie. Pierwsza z nich to wysokiej jakości śpiwory na zasiadkę, druga to torby myśliwskie - szereg popularnych modeli większych, średnich i mniejszych toreb dla myśliwych, które służyły i służą pokoleniom polskich myśliwych. Modle takie jak torba muflon, torba nemrod czy torba leśnika są bardzo popularne, funkcjonalne i świetnie wykonane. Dla tych, którzy szukają toreb myśliwskich w kamuflażu mamy modele: torba kozica i torba ryś a także wiele innych mniejszych lub większych toreb przydatnych myśliwym. Jeśli szukacie solidnego, starannie wykonanego a jednocześnie przystępnego cenowo pokrowca na broń to modele Bistana są godne polecenia.

 • Demar

  Buty dobrej jakości jednocześnie w przystępnych cenach? Jeśli tak to sklep myśliwski dolasu.pl sugeruje wybór jednego z modeli firmy Demar. Modele butów dla myśliwych Demar mają jeden z najniższych współczynników reklamacji, świetnie sprawdzają się w łowisku a co najważniejsze ten polski producent oferuje nam szeroką gamę butów. Od klasycznych, trekkingowych butów myśliwskich, poprzez półbuty dla myśliwych aż po szereg modeli kaloszy myśliwskich. 

  Buty myśliwskie Demar to zarówno klasyczne, średniej wysokości buty z membraną idealne w prawie każde łowisko, jak i ciepłe modele butów idealnych na zasiadkę. Wśród tych modeli wyróżnia się bardzo ciepły but myśliwski Yetti Pro 2, rekomendowany na naprawdę syberyjskie mrozy. Również kalosze oferowane przez Demar mogą dobrze sprawdzać się w chłodniejsze dni. Jeśli szukacie takiego modelu to kalosze myśliwskie New Trayk będą bardzo dobrym rozwiązaniem. 

  Dla zwolenników klasyki Demar przygotował myśliwskie buty trekkingowe i to w paru odsłonach. Jeśli szukacie klasycznych butów w łowisko i na trekking to buty myśliwskie Trapper 2 lub buty dla myśliwych Trek M6 będą dobrym rozwiązaniem. W chłodniejsze dni sklep myśliwski rekomenduje but myśliwski Trapper X Pro. Pamiętajcie, że styl łowiecki można zachować również poza łowiskiem. Dla tych którzy szukają półbutów nawiązujących do myśliwskich pasji sugerujemy półbuty dla myśliwych, których kilka modeli ma w swojej ofercie firma Demar i które oczywiście są dostępne w sklepie myśliwskim dolasu.pl 

 • EKA

  Noże EKA

  Świetnej jakości szwedzka stal jaką mają noże myśliwskie EKA. Jak wiemy nóż myśliwski może być albo ze składaną ale ze stałą klingą. Firma EKA posiada noże myśliwskie w obu tych wariantach. Modele noży ze składaną klingą to bardzo dobrze znany wszystkim myśliwym nóż Swingblade G3, który posiada dwa ostrza. Pierwsze z nich zostało stworzone do patroszenia i skórowania, drugie jest bardziej klasyczne i przydatne na co dzień. Ostrze Swingblad’a wykonane jest z nierdzewnej stali Sandvik 12C27, posiada sprawdzoną w wielu warunkach blokadę ostrza typu Back Lock. Ten model występuje również w wersji pomarańczowej. Klasyczny nóż myśliwski ze składanym ostrzem to Eka Swede 10. Ostrze noży myśliwski EKA Swede 10 i 8 zostały wykonane ze stali nierdzewnej SANDVIK 12C27 o twardości 57-59 HRC, idealnie spełniającej oczekiwania myśliwych.

  Noże EKA z drewnianą rękojeścią i stałym ostrzem

  Noże ze stałym ostrzem są równie chętnie kupowane przez polskich myśliwych. EKA oferuje tutaj bardzo dobre modele, a jednym z nich jest EKA Nordic W12. Dla miłośników drewnianych rękojeści sklep myśliwski dolasu.pl oferuje EKA Swede 10 Bubinga. Wybierając rękojeść pamiętajcie, że noże to jedne z najczęściej gubionych elementów wyposażenia myśliwego. Dlatego noże EKA są sprzedawane również z pomarańczową, lepiej widoczną rękojeścią.

 • Esbit

  Termos myśliwski to możliwość wypicia ciepłej kawy lub herbaty po długich godzinach siedzenia na zwyżce czy ambonie. To również możliwość rozgrzania się i poprawienia koncentracji. Sklep dla myśliwych dolasu.pl posiada pełną ofertę termosów firmy ESBIT. Najbardziej klasyczny i kupowany termos ma pojemność 0,5l i jest to model Esbit Vaccum Flask, dostępny oczywiście w naszym sklepie myśliwskim. Ten model termosa jest dostępny również w innych, większych pojemnościach. Dla planujących dłuższe wyjścia do lasu, turystów czy zwolenników trekkingu ESBIT przygotował również ofertę termosów obiadowych. Termosy charakteryzują się dużą wytrzymałością i utrzymują temperaturę przez długi okres czasu, również w niskich temperaturach zewnętrznych.

 • Fenix

  Dynamicznie rozwijająca się marka Fenix to zarówno latarki czołowe jak i latarki ręczne, w tym są to modele latarek dedykowane dla myśliwych. Latarki taktyczne dobrze nadają się do poszukiwania postrzałków lub oświetlania sobie drogi na ambonę. W ofercie sklepu myśliwskiego dolasu.pl znajdziecie mocne źródła światła o sile światła ponad 5000 lumenów, seria latarek PD która pozwala na klasyczną pracę w łowisku a także nowe modele serii UC.

  Dla myśliwych ciekawym rozwiązaniem są myśliwskie latarki czołowe. Wolne ręce, możliwość bezproblemowego skierowania źródła światła w pożądanym kierunku, dają swobodę podczas patroszenia. Do tych celów świetnie nadają się latarki z serii HP.

 • Fjallraven

  Ubrania myśliwskie i ubrania trekkingowe ze Skandynawii. W przeszłości firma Fjallraven oferowała szeroką gamę ubrań dla myśliwych. Obecnie w praktyce są to głównie spodnie myśliwskie szyte z popularnego i znanego ze swojej wytrzymałości materiału G1000. Materiał G1000 powstał w różnych wersjach i odmianach, ale na pewno jest to jeden z najbardziej wytrzymałych materiałów z których wykonywane są ubrania myśliwskie. Sklep dla myśliwych dolasu.pl oferuje szeroką gamę spodni dla myśliwych Fjallraven oraz koszulki myśliwskie, kurtki myśliwskie, polary myśliwskie, które ma w swojej ofercie firma Fjallraven.

 • Graff

  Ubrania myśliwskie marki Graff

  Graff to jeden z wiodących, polskich producentów profesjonalnej odzieży dla myśliwych, wędkarzy i wszystkich tym, którym bliskie są aktywności na świeżym powietrzu. W ofercie marki Graff znajduje się niemal każdy rodzaj garderoby – od bielizny termoaktywnej po koszule myśliwskie, polary dla myśliwychspodnie myśliwskie i kurtki. Graff to ubrania myśliwskie dla wymagających – zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą producenta!

  Ubrania myśliwskie to specjalność sklepu myśliwskiego dolasu.pl. W naszej ofercie dla myśliwych i sympatyków łowiectwa nie mogło zabraknąć produktów marki Graff, jednego z najbardziej cenionych producentów odzieży myśliwskiej z Polski, który może poszczycić się ponad 20-letnim doświadczeniem, a także szerokim gronem oddanych klientów z całego świata. Marka Graff jest kojarzona z najwyżej jakości materiałami i wyjątkowo starannym wykonaniem. Firma utrzymuje stały kontakt z myśliwymi, wędkarzami i innymi praktykami, wspólnie z nimi szukając optymalnych rozwiązań. W naszej ofercie znajdą Państwo m.in. doskonałe polarowe dresy Graff, bluzy, spodnie myśliwskie i inne elementy garderoby, których zaletami są wygoda i trwałość. Ubrania Graff najlepiej sprawdzają się w terenie – warto na nie postawić!

 • Grandel

  Wydawnictwo Grandel to uznana firma z Wielkopolski, której pozycje czytelnicze zajmują poczesne miejsce na półkach wielu myśliwych. Grandel specjalizuje się w poradnikach, które przydadzą się nie tylko początkującym myśliwym. Pozycje książkowe takie jak "Klucz do oznaczania wieku jeleni, danieli, muflonów" czy "Ocena zwierzyny grubej przed strzałem" a także "Poszukiwanie postrzałków" to kanony myśliwskiej literatury. Sklep myśliwski dolasu.pl na stałe współpracuje z Wydawnictwem Grandel i wprowadza wszystkie publikowane nowości literackie dla myśliwych i sympatyków łowiectwa.

 • Gunbroker.pl

  Wabienie drapieżników i zwierzyny płowej proste nie jest. Kto chociaż raz próbował lub był na warsztatach z wabienia, wie że zadanie to wymaga nie lada umiejętności i doświadczenia. Warto posłuchać mistrzów wabienia, takich jak Sławomir Pawlikowski, którzy robią to naprawdę perfekcyjnie. Sklep myśliwski dolasu.pl posiada szereg wabików, które możecie wypróbować w łowisku. Oferta firmy Gunbroker dostępna w naszym sklepie dla myśliwych to klasyczny wabik na lisy imitujący kniazienie zająca, czy też wabik na drapieżniki imitujący pisk myszy. Kolejnymi pozycjami są wabiki na zwierzynę płową, w tym bardzo ciekawy wabik na kozła. 

  Wabik na kozła RDC02 Roe Deer Daal to niezwykle skuteczny wabik, w którym dźwięki wydobywane z wabika są odzwierciedleniem odgłosów wydawanych przez sarny, nazywane piskiem kozy „mikotem”. Rogacz słyszący te dźwięki lokalizuje szybko miejsce, z którego dochodzą, co powoduje, że wyłania się z ukrycia w miejsce pożądane przez myśliwego. Wabiki myśliwskie to szeroka gama produktów, których wykorzystanie daje dużą frajdę w łowisku.

 • Kenys

  Zegarki dla myśliwych, które nie tylko mierzą czas.

  Firma Kenys oferuje zegarki:

  • - mierzące ciśnienie krwi,
  • - mierzące tętno,
  • - z modułem GPS.

  Modele zegarków Kenys współpracują ze smartwatchami, pozwalają na śledzenie i zapis parametrów zdrowia. Ułatwiają profilaktykę chorób serca i pomagają monitorować parametry pracy serca. Niewielkim kosztem możesz w trybie online monitorować podstawowe parametry swojego organizmu.

  Wszystkie zegarki Kenys posiadają gwarancję producenta oraz posiadają specjalny serwis telefoniczny, gdzie możesz uzyskać odpowiedź na wszystkie pytania oraz pomoc w skonfigurowaniu telefonu z zegarkiem Kenys. Zobacz inne akcesoria myśliwskie z naszej oferty!

 • Lansky

  Nóż myśliwski to podstawowe i obowiązkowe wyposażenie myśliwego na polowaniu. Oczywiste jest, że każdy myśliwy posiadać musi również ostrzałkę. Ostrzałki Lansky to jedne z czołowych produktów tego typu, znane każdemu nemrodowi. Historia tej amerykańskiej firmy sięga 1978 roku. W sklepie myśliwskim dolasu.pl znajdziecie różne modele ostrzałek do noży. Od najprostszych modeli Lansky Quick po specjalne diamentowe i ceramiczne ostrzałki z różnymi rodzajami tarcz do ostrzenia.  Ostrzałki Lansky świetnie nadają się do pracy zarówno z nożami o stałej klindze jak i z nożami składanymi

 • Le Chameau

  Ta francuska firma produkująca wysokiej jakości kalosze myśliwskie to jeden z topowych producentów tego rodzaju obuwia. Kalosze myśliwskie oferowane przez sklep myśliwski dolasu.pl to zarówno tanie, gumowe kalosze do wszechstronnego wykorzystania jak również typowo myśliwskie modele, stworzone z myślą o trudnych łowiskach, fatalnej pogodzie a nawet dokuczliwym zimnie. Kalosze myśliwskie Le Chameau wykonane są z kauczuku i różnej grubości neoprenu, dzięki temu potrafią sprostać naprawdę trudnym warunkom atmosferycznym. 

 • Ledlenser

  Bardzo wytrzymałe i idealne dla myśliwych ze względu na zmienną ogniskową światła, latarki niemieckiej firmy LEDLENSER są dostępne w większości modeli w naszym sklepie myśliwskim dolasu.pl. Ofertę latarek ręcznych dla myśliwych otwiera model Ledlenser MT18 o sile światła ponad 3000 lumenów. Klasyczne modele ręcznych latarek dla myśliwych o sile światła w okolicach 1000 lumenów reprezentuje model latarki MT10.

  Wśród myśliwych bardzo popularne są modele czołowych latarek myśliwskich, które pozwalają oświetlić przestrzeń na którą patrzymy. Co ważne mamy wolne obie ręce i bez problemu możemy patroszyć, trzymać broń szukając postrzałka czy wykonywać prace w łowisku. Flagowym modelem latarek czołowych Ledlenser jest model latarki MH6.

  Oferta produktów Ledlenser obejmuje również uniwersalne montaże latarek oraz filtry.

 • Marttiini

  Piękne, klasyczne noże myśliwskie z Finlandii. Marttinni specjalizuje się w nożach o stałej klindze, gdzie piękno chwytu idzie w parze z solidnym wykonaniem klingi. Noże myśliwskie fińskiego producenta są idealne do patroszenia i skórowania, wyglądają również klasycznie i elegancko przyczepione do pasa. 

 • Meindl

  Czołowy niemiecki producent butów trekkingowych i myśliwskich. Meindl to jedna z najbardziej rozpoznawanych marek butów myśliwskich w Polsce. Flagowym produktem firmy Meindl jest model Island Pro Active. Ten model, którego historia sięga roku 2000, został wyprodukowany w ponad milionie egzemplarzy. Musimy jednak pamiętać, że model Island Active jest dość twardym i wysokim butem. Niższe ale również świetnie sprawdzające się w łowisku modele to buty Meindl Wales II MFS i Meindl Vacuum GTX.

  Oczywiście oba modele to buty myśliwskie z membraną Gore-Tex®. Jeśli szukacie ocieplanych butów myśliwskich to z oferty butów Meindl proponujemy model Meind Gastein ocieplany futrem. W butach Meindl mamy oczywiście wszystkie nowoczesne technologie, takie jak podeszwa Vibram, systemy stabilizujące stopę, membrana Gore-Tex. 

  Pamiętajmy, że buty myśliwskie ze względu na warunki w których są używane, wymagają regularnego czyszczenia i zabezpieczania odpowiednimi preparatami. Dotyczy to również butów myśliwskich z membraną. Po wyczyszczeniu buty trekkingowe należy spryskać Impregnatem Meindl do butów. Do butów ze skóry licowej i nubukowej Meindl ma również odpowiedni preparat pastę woskową do butów skórzanych i nubukowych. 

 • Morakniv

  Morakniv to ceniony producent noży myśliwskich, docenianych przez miłośników polowań, ale też wędkarstwa, survivalu i wielu innych form outdoorowych aktywności. Tym, co wyróżnia produkty Morakniv, jest zastosowanie najlepszej szwedzkiej stali nierdzewnej oraz węglowej, a także znakomita ergonomia zapewniająca wysoki komfort użytkowania. W naszym sklepie znajdą Państwo m.in. popularne modele noży z serii Mora Companion i Craftline.

  Najlepsza szwedzka stal

  W czasach, gdy jesteśmy zalewani tanimi chińskimi „masówkami” bliżej nieokreślonego pochodzenia, warto szukać sprawdzonych, zaufanych produktów. Do takich z pewnością należą noże myśliwskie Morakniv, szwedzkiej marki, która od lat zbiera świetne opinie. Najlepsza szwedzka stal nierdzewna wykorzystana do ich produkcji to gwarancja nienagannej ostrości klingi nawet przy bardzo intensywnym użytkowaniu. Ergonomiczna rękojeść, w jaką wyposażony jest każdy nóż Morakniv, zapewnia wygodę podczas takich zajęć, jak skórowanie czy patroszenie. Produkty szwedzkiej marki są nieocenione również przy wszelkich pracach obozowych. Jeśli szukają Państwo praktycznego, niezawodnego noża, niewymagającego ciągłego ostrzenia, warto sprawdzić ofertę Morakniv!

 • Mugga

  Jak denerwujące i dokuczliwe są komary i meszki wiedzą wszyscy, nie tylko myśliwi. Do tego dochodzi zagrożenie kleszczami przed którymi Mugga również skutecznie chroni. Mugga należy do preparatów, które chronią nas przed insektami. Mugga występuje w różnych wariantach, gdzie poszczególne produkty różnią się ilością składnika DEET. Jego stężenie waha się od 9,5% do aż 50%. 

 • Niggeloh

  Znany, niemiecki producent akcesoriów dla myśliwych. W ofercie sklepu dla myśliwych dolasu.pl posiadamy szereg produktów Niggeloh. Oferta naszego sklepu dolasu.pl obejmuje następującą gamę produktów: pasy do broni, pasy na amunicję oraz szelki do broni i lornetek.

  Najbardziej popularnym pasem jest model neoprenowy pas do broni, który dostępny jest w pięciu kolorach. W ofercie posiadamy również zmodyfikowane wersje neoprenowych pasów do broni charakteryzujące się możliwością szybkiego wypięcia broni.

  Tradycjonaliści na pewno będą preferowali skórę zamiast neoprenu jako materiał z którego został wykonany pas. Dla nich firma Niggeloh przygotowała specjalny model: skórzany pas do broni z szybkim wypięciem. Polując na pióro lub na drapieżniki będziemy potrzebowali coś takiego jak pas na amunicję na polowania pędzone. Modele takich pasów są wykonane z neoprenu lub tradycyjnie, ze skóry.

 • Nordic Heat

  Duński producent specjalizujący się w ubraniach grzejących, którego wyłącznym dystrybutorem w naszym kraju jest sklep myśliwski dolasu.pl Myśliwskie ubrania grzejące to nowość na naszym rynku, pozwalająca polować niezależnie do temperatury zewnętrznej i warunków pogodowych. Nordic Heat to nowoczesne rozwiązania, pozwalające na ogrzewanie wewnętrznych części ubrania. Szeroka oferta ubrań pozwala dopasować modele Nordic Heat do Waszych potrzeb. Kamizelki grzejące to najbardziej uniwersalne rozwiązanie dla tych, którzy marzną. Niezależnie od wieku i pogody możemy je założyć albo pod kurtkę albo na koszulę jako okrycie wierzchnie.  Koszulki podgrzewane  i  kalesony grzejące dają możliwość utrzymania ciepła w trudnych warunkach pogodowych. Przy długich zasiadkach w niskich temperaturach ale również podczas zbiorówek możemy cieszyć się ciepłem i komfortem. 
  Komu z nas nie zmarzły nogi na polowaniu? To retoryczne pytanie. Podgrzewane wkładki do butów dają nam pełen komfort i ciepłe stopy nawet przez cały dzień polowania. Powerbank o pojemności 5000 mAh daje 5 godzin ciągłego grzania a ponieważ stopy są w bucie i cyrkulacja powietrza jest ograniczona to po podgrzaniu na pewno wyłączymy grzałki aby nie przegrzać stóp. 

  Rękawice grzejące i czapki grzejące pozwalają zadbać o komfort i zdrowie, są przeznaczone nie tylko dla myśliwych ale świetnie sprawdzą się dla wszystkich osób pracujących na świeżym powietrzu, w pomieszczeniach o sztucznie obniżonej temperaturze, także dla osób starszych, którzy inaczej odczuwają ciepło i marzną częściej niż ludzie młodsi. 

  Grzejące ubrania dla myśliwych to możliwość pozostania w zasiadce przez długi czas, to ciepłe ręce i pewny skład broni. Nordic Heat oferuje sprawdzone technologie i najwyższą jakość ubrań grzejących. Sklep myśliwskie dolasu.pl jest wyłącznym dystrybutorem firmy Nordic Heat w Polsce. Posiadamy również ofertę hurtową dla Kół Łowieckich i Sklepów Myśliwskich.

 • Peltor

  Najwyższej jakości ochronniki słuchu dla myśliwych firmy 3M. Sklep myśliwski dolasu.pl oferuję szeroką gamę produktów Peltor. Myśliwskie ochronniki słuchu to modele pasywne, tłumiące odgłos strzału oraz aktywne pozwalające na rozmowę ale chroniące słuch podczas wystrzału. Ochronniki słuchu mogę być wyposażone w technologię Bluetooth umożliwiającą rozmowę przez telefon lub radiostację. Myśliwskie ochronniki słuchu to niezbędna część wyposażenia myśliwego na strzelnicy.

 • Percussion

  Ubrania myśliwskie z Francji, gdzie kultura łowiecka jest głęboko zakorzeniona i wielowiekowa. Sklep dla myśliwych dolasu.pl jest wyłącznym dystrybutorem na Polskę ubrań dla myśliwych Percussion. Solidnie wykonane, wodoodporne, atrakcyjne cenowo ubrania myśliwskie Percussion znalazły szereg nabywców na polskim rynku. Percussion oferuje kurtki myśliwskie, które w większości świetnie sprawdzą się podczas jesiennych i zimowych polowań.

  Modele Percussion to oczywiście również spodnie myśliwskie, tworzące atrakcyjne cenowo myśliwskie zestawy ubrań.

  Polary myśliwskie Percussion to elegancja i funkcjonalność a także możliwość wyboru z pośród wielu modeli. Na zimowe zasiadki Percussion oferuje ciepłe ubranie myśliwskie Grand Nord, z membraną i dodatkowym polarem. 

  Jeden z bestsellerów francuskiego producenta to kalosze Ramboulliet, które świetnie nadają się do polowania od jesieni do późnej wiosny i są dodatkowo ocieplane 4mm neoprenem. 

  Sklep dla myśliwych dolasu.pl posiada w swojej ofercie pełną gamę produktów dla myśliwych Percussion. Dla Kół Łowieckich i Sklepów Myśliwskich mamy przygotowaną również ofertę hurtową.

 • Primos

  Pastorał myśliwski to podstawowe wyposażenie myśliwego w łowisku, oczywiście poza polowaniem z ambony lub polowaniem ze zwyżki. Amerykański pastorał Tripod to ciekawe rozwiązanie umożliwiające szybkie rozstawienie, niezależnie od stabilności i równości podłoża. Model pastorału Tripod jest ciagle rozwijany i pojawiają się jego kolejne generacje, które oczywiście są dostępne w naszym sklepie myśliwskim

 • Real Hunter

  Wieszaki i wyciągarki do zwierzyny są niezbędne do wystudzenia tuszy, jej skórowania a także pomocne przy patroszeniu. Sklep myśliwski dolasu.pl posiada w swojej ofercie różne rodzaje wyciągarek posiadające różny udźwig i funkcjonalność. Wieszak lub wyciągarki możemy zawiesić na drzewie, w garażu lub w dowolnym miejscu na podwórzu. Tego rodzaju wieszaki są niezbędne w punktach skupu dziczyzny. 

 • Seeland

  Nie wszyscy wiedzą, że Seeland jest marką firmy Outfit z Danii. Ta sama firma jest właścicielem znanej marki Harkila. Seeland to głównie ubrania myśliwskie, które niewiele ustępują renomowanej odzieży myśliwskiej Harkila. Jako marka powstał w 2015 roku. Obecnie rozwija się dynamicznie również w Polsce. Nasz sklep myśliwski dolasu.pl jest jednym z dystrybutorów tej marki. W naszym sklepie dla myśliwych mamy pełną ofertę a dwa razy do roku prezentujemy duńskie nowości myśliwskie.

  Komplety ubrań myśliwskich Seeland

  Jak każda firma produkująca odzież myśliwską również Seeland posiada szeroką gamę kurtek i spodni myśliwskich. Jak wiemy najbardziej popularne i najczęściej kupowane są całoroczne zestawy myśliwskie. W większości posiadają oczywiście membranę. Membrana zapewnia wodoszczelność i wiatroszczelność materiału. W czasie deszczu ubranie wewnątrz pozostaje suche ale jednocześnie nasze ciało może oddychać. Z drugiej strony odzież musi oddychać. Inaczej zaczynamy się pocić. Dlatego wymiana musi zapewnić wymianę powietrzną. Seeland ma swoją własną membranę zwaną SEETEX®. Jej właściwości to 10.000/10.000. Czyli ubranie wytrzymuje nacisk kolumny wody 10.000mm i pozwala na wyparowanie 10.000g wody w ciągu 24 godzin.

  Specjalistyczna odzież myśliwska Seetex

  Poza ubraniami całorocznymi Seeland oferujemy oczywiście zimowe ubrania myśliwskie. Te ocieplane ubrania są idealne na zimowe zasiadki lub podchód po białej stopie. mamy tutaj oczywiście membranę Seetex i ocieplacz Thinsulate®. Idealnym przykładem takiego ubrania zimowego jest zestaw Taiga. Dodatkową zaletą typowo zimowych ubrań dla myśliwych są spodnie ogrodniczki. Posiadają wysoki stan dla ochrony przed wiatrem i szelki. Jeśli szukacie większych rozmiarów zobaczcie zestaw myśliwski Helt. Jest również ocieplany i na pewno nie zmarźniecie w nim nawet siedząc na ambonie podczas zimowych zasiadek. Inną grupą ubrań jest odzież na polowania zbiorowe. Jaskrawe kolory są lepiej widoczne dla innych uczestników polowania. Świetnym tego przykładem jest ubranie Vantage, czyli połączenie jaskrawych kolorów z kamuflażem.

  Na koziołki i w kamuflażu

  Cała gama ubrań myśliwskich którą oferuje nam Seeland to nie tylko te najbardziej popularne modele. Wśród ubrań myśliwskich znajdują się typowo letnie ubrania idealne do polowań na kozły. Do tego modele wykonane z softshellu, czyli ubrania typowo do aktywnego polowania. Dla myśliwych lubiących polowanie z zasiadki mamy świetny model maskujący Leafy. Możecie z powodzeniem zakładać je na polowanie na daniele czy polowanie na dziki. Jeśli lubicie polować w deszczu albo boicie się, że deszcz Was zaskoczy to miejcie przy sobie zestaw Taxus. Jest mały i poręczny. Z łatwością zmieści się w plecaku myśliwskim. Oczywiście jeśli potrzebujecie tylko samą kurtkę myśliwską lub spodnie z danego modelu to również możecie je kupić w naszym sklepie myśliwskim.

  Bielizna termalna Seeland

  Każdy rodzaj bielizny termicznej to ocieplacz, który na pewno jest niezbędny na jesiennych i zimowych polowaniach. Seeland oferuje standardową bieliznę techniczną, której zadanie to odprowadzenie wilgoci od ciała. Jest to ważne aby nie wychładzać naszego ciała. Pot który wyparowujemy jest gorący tylko przez chwilę. Potem zaczyna stygnąć i chłodzi nasze ciało. Dlatego takie ważne jest odprowadzenie wilgoci od ciała i do tego służy właśnie bielizna termiczna. Inaczej jest ona zwana bielizną techniczną. Nowoczesne rozwiązania sprawiają, że bielizna jest również świetnym ocieplaczem. Zastosowanie wełny merynosa sprawia, że jest nam naprawdę ciepło. To jeden z najcieplejszych rodzajów naturalnej wełny, który stosujemy w ubraniach łowieckich.

  Polary myśliwskie

  Ta odzież myśliwska jest jedną z najczęściej kupowanych w naszym sklepie dla myśliwych dolasu.pl. Polary myśliwskie to w zależności od warunków pogodowych albo typowy ocieplacz ale rodzaj lekkiej kurtki myśliwskiej. W ofercie Seeland znajdziemy zarówno cienkie, letnie polary jak również grube i ocieplane polary na zimę. Oferujemy również polary z wełny lodenowej. W znanej serii Vantage, Seeland oferuje nam wodoodporny polar, który z racji kamuflażu może być ubierany na zbiorówki. W cieplejsze dni to świetne ubranie, które sprawi że nie przegrzejemy się przy słonecznym dniu. Z drugiej strony w przypadku załamania pogody mamy wodoodporną kurtkę. Dodatkową zaletą tego modelu jest jego dwustronność. Polarów myśliwskich duńskiej marki mamy w ofercie ponad dziesięć tak więc na pewno znajdziecie coś ciekawego dla siebie.

  Obuwie myśliwskie

  Jak każda szanująca się marka, również Seeland posiada pełną ofertę myśliwską. Dlatego również obuwie myśliwskie stanowi tu ważną pozycję. Przeglądając buty myśliwskie Seeland mamy zarówno niskie, trekkingowe buty z membraną jak i wyższe buty myśliwskie. Te ostatnie dedykowane są w trudniejsze łowiska i bardziej wymagającą pogodę. Wisienką na torcie są ciepłe buty na zimowe zasiadki. Testowane na dalekiej północy i świetnie docieplone gwarantują komfort termiczny. Bez problemu możemy siedzieć na ambony myśliwskie przy mocno ujemnej temperaturze. Kolejną pozycja w ofercie duńskiej marki są kalosze myśliwskie. To nowoczesne modele oparte na neoprenie. Dzięki takiemu rozwiązaniu możemy w kaloszach chodzić w łowisko nawet w zimie. Modele z bocznym ale wodoodpornym suwakiem są bardzo wygodne przy zakładaniu.

  Ubrania myśliwskie Seeland

  Pełna oferta ubrań duńskiej marki Seeland prezentuje się bardzo bogato. Jak omówiliśmy mamy pełen przekrój produktów. Seeland to kurtki myśliwskie od letnich poprzez całoroczne i zimowe. Tak samo spodnie dla myśliwych gdzie znajdziemy zarówno zimowe i ocieplane ogrodniczki jak również cienkie modele na lato. Dopełnieniem oferty są oczywiście polary myśliwskie, bielizna termiczna i cała gamą produktów dla myśliwych. Jeśli szukacie butów myśliwskich to również tutaj Seeland oferuje pełen przekrój oferty. Kalosze myśliwskie Seeland to ciepłe i nowoczesne modele z neoprenem. Neopren 3mm lub 5mm świetnie sprawdza się nawet w ujemnych temperaturach. Wyjście w kaloszach w łowisko zimą nie stanowi żadnego problemu. Zajrzyjcie również do kategorii odzież grzejąca. Tam również znajdziecie nowoczesne, ogrzewane power bankami modele ubrań. Podgrzewanie włóknami węglowymi zapewnia komfort termiczny niezależnie od temperatury.    

 • Skogen

  Czapki myśliwskie, rękawiczki myśliwskie, odzież myśliwska i akcesoria myśliwskie. Niemiecka firma produkująca ubrania dla myśliwych, również ubrania myśliwskie w dużych rozmiarach. Firma Skogen to również wysokiej jakości myśliwska bielizna termalna i bielizna polarowa dla myśliwych. Produkty firmy Skogen to dobra jakość za umiarkowaną cenę. Sklep myśliwski dolasu.pl oferuje szeroką gamę produktów dla myśliwych Skogen.

 • StolArt

  Polska firma wykonująca piękne deski pod poroża i deski pod oręż. Szeroka gama desek pod poroża kozła lub poroże byka posiada różne kształty i rozmiary oraz szczegóły wykończenia. Deski pod oręż dzika również oferowane są w różnych rozmiarach i maja piękny, owalny kształt. 

 • Thermacell

  Amerykańska rewolucja, czyli preparat na komary i meszki. Urządzenie podgrzewające płytkę nasączoną specjalnym płynem tworzy obszar wolny od komarów i meszek. Urządzenie Thermacell przeciw komarom to ambona wolna od uciążliwych owadów. Thermacell chroni od komarów bez uciążliwego psikania preparatami po skórze i ubraniu, jest przy tym prawie bezwonny. Thermacell to ochrona od komarów na ambonie, ochrona od komarów na działce, spokojny odpoczynek i praca na powietrzu bez insektów. Urządzenie Thermacell można ze sobą przenosić, tworząc strefę wolną od komarów i meszek.

 • Vanguard

  Firma Vanguard jest znana głownie fotografom. Nasz sklep myśliwski dolasu.pl oferuje wybrana kolekcję modeli Vanguard składającą się z pastorałów myśliwskichplecaków dla myśliwychpasów myśliwskich do broni. Vanguard oferuje tripody i monopody idealne do strzelania z różnego rodzaju terenu. Plecaki myśliwskie Vanguard to różnego rodzaje pojemności i wersje w kolorach leśnych oraz w kamuflażu. 

 • Verney Carron

  Francuska marka stanowiąca górną półkę firmy Percussion. Te ciekawe i funkcjonalne ubrania są również eleganckie i świetnie sprawdzają się w łowisku. W ofercie Verney Carron znajdują się polary myśliwskie, rękawiczki myśliwskie a także koszulki myśliwskie. Ubrania myśliwskie Verney Carron sprawdzą się nie tylko na polowaniu ale również na co dzień podkreślą Twoje myśliwskie pasje. 

 • Walkstool

  Stołki dla myśliwych skandynawskiej firmy Walkstool to produkt z najwyższej półki. Solidnie wykonane gwarantują udźwig do 250 kilogramów. Stołki myśliwskie Walkstool to 5 różnych modeli, różniących się wysokością siedzenia, powierzchnią siedziska i udźwigiem. Myśliwskie stołki Walkstool to produkt dla wymagających myśliwych. Sklep myśliwski dolasu.pl jest dystrybutorem stołków dla myśliwych Walkstool w Polsce.

Menu

Ustawienia

Zarejestruj się, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się