×
Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.

Alaska

Sklep myśliwski dolasu.pl jest wyłącznym przedstawicielem Alaska na rynek polski. Firma Alaska jest obecna na polskim rynku ubrań dla myśliwych od 2016 roku. Sklep dolasu.pl posiada w swojej ofercie pełen asortyment produktów Alaska. Ubrania dla myśliwych Alaska charakteryzują się bardzo dobrymi materiałami, starannym wykonaniem, długotrwałością oraz atrakcyjną ceną zakupu. Ubrania dla myśliwych Alaska są zwykle oferowane jako zestaw ubrań dla myśliwych, czyli kurtka myśliwska i spodnie myśliwskie, ale w naszym sklepie możecie nabyć każdy element zestawu oddzielnie. Ubrania myśliwskie Alaska to również ubrania na zbiorówkę. Ubrania na polowania zbiorowe to zwykle ubranie w kamuflażu z wstawkami w jaskrawym kolorze tak aby być widocznym dla innych uczestników polowania. W krajach skandynawskich jaskrawy kolor musi obejmować minimum 70% ubrania aby myśliwy był dopuszczony do polowania zbiorowego. Ubrania na polowania zbiorowe stanowią dużą część oferty dla myśliwych. Możecie wybierać z różnego stopnia pokrycia pomarańczem kurtek i spodni.

Należy pamięta, że kraje skandynawskie już dawno odeszły od grubych, ciężkich ubrań na zimowe polowania. Obecnie myśliwi ubierają się na cebulę. Kurtki i spodnie myśliwskie są lekko ocieplone natomiast w zależności od temperatury zakładamy kolejne warstwy takie jak bielizna termalna, bielizna polarowa i polar. W ofercie Alaska najcieplejszym zestawem jest ubranie myśliwskie Tundra występujące w różnych wariantach kolorystycznych. Jednak standardowe modele ubrań myśliwskich Alaska takich jak Extreme Lite lub Superior to dość cienkie ubranie, oczywiście z membraną, które w zimniejsze dni bardzo zyskuje przy ubieraniu się na cebulę. 

Oferta myśliwska produktów Alaska obejmuje również polary myśliwskie, najczęściej kupowaną część ubrania przez myśliwych. Polary dla myśliwych występują w jednolitych kolorach oraz w kamuflażu a także w wersjach dwustronnych. W ofercie Alaska znajdziemy również polary wodoodporne, wykonane z prasowanego polaru lub całkiem cienkie świetnie nadające się jako ocieplacz pod kurtkę. 

Szeroka oferta firmy Alaska to również kamizelki dla myśliwych, bieliznę termalną, bieliznę polarową, ocieplacze myśliwskie i akcesoria myśliwskie. Alaska oferuje szeroką gamę czapek dla myśliwy, które oferowane są w różnych kolorach, w kamuflażu a także w różnym stopniu ocieplenia. 

Ubrania myśliwskie Alaska nie szeleszczą przy poruszania się, jesienno - zimowe komplety myśliwskie mają wodoszczelną i oddychająca membranę. Sklep myśliwski dolasu.pl posiada również ofertę hurtową ubrań myśliwskich Alaska skierowaną do Kół Łowieckich i sklepów myśliwskich.

Kolejną grupą produktów fińskiej firmy są buty myśliwskie. Znajdziecie tu zarówno buty trekkingowe jak i ocieplane neoprenem kalosze. Buty dla myśliwych Alaska to atrakcyjna cenowo propozycja, tym bardziej że w ofercie znajdziecie również buty myśliwskie z membraną, takie jak Buty Extreme Lite Hunter

Menu

Ustawienia

Zarejestruj się, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się