×
Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.

Meindl

Czołowy niemiecki producent butów trekkingowych i myśliwskich. Meindl to jedna z najbardziej rozpoznawanych marek butów myśliwskich w Polsce. Flagowym produktem firmy Meindl jest model Island Pro Active. Ten model, którego historia sięga roku 2000, został wyprodukowany w ponad milionie egzemplarzy. Musimy jednak pamiętać, że model Island Active jest dość twardym i wysokim butem. Niższe ale również świetnie sprawdzające się w łowisku modele to buty Meindl Wales II MFS i Meindl Vacuum GTX.

Oczywiście oba modele to buty myśliwskie z membraną Gore-Tex®. Jeśli szukacie ocieplanych butów myśliwskich to z oferty butów Meindl proponujemy model Meind Gastein ocieplany futrem. W butach Meindl mamy oczywiście wszystkie nowoczesne technologie, takie jak podeszwa Vibram, systemy stabilizujące stopę, membrana Gore-Tex. 

Pamiętajmy, że buty myśliwskie ze względu na warunki w których są używane, wymagają regularnego czyszczenia i zabezpieczania odpowiednimi preparatami. Dotyczy to również butów myśliwskich z membraną. Po wyczyszczeniu buty trekkingowe należy spryskać Impregnatem Meindl do butów. Do butów ze skóry licowej i nubukowej Meindl ma również odpowiedni preparat pastę woskową do butów skórzanych i nubukowych. 

Menu

Ustawienia

Zarejestruj się, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się