×
Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.

Demar

Buty dobrej jakości jednocześnie w przystępnych cenach? Jeśli tak to sklep myśliwski dolasu.pl sugeruje wybór jednego z modeli firmy Demar. Modele butów dla myśliwych Demar mają jeden z najniższych współczynników reklamacji, świetnie sprawdzają się w łowisku a co najważniejsze ten polski producent oferuje nam szeroką gamę butów. Od klasycznych, trekkingowych butów myśliwskich, poprzez półbuty dla myśliwych aż po szereg modeli kaloszy myśliwskich. 

Buty myśliwskie Demar to zarówno klasyczne, średniej wysokości buty z membraną idealne w prawie każde łowisko, jak i ciepłe modele butów idealnych na zasiadkę. Wśród tych modeli wyróżnia się bardzo ciepły but myśliwski Yetti Pro 2, rekomendowany na naprawdę syberyjskie mrozy. Również kalosze oferowane przez Demar mogą dobrze sprawdzać się w chłodniejsze dni. Jeśli szukacie takiego modelu to kalosze myśliwskie New Trayk będą bardzo dobrym rozwiązaniem. 

Dla zwolenników klasyki Demar przygotował myśliwskie buty trekkingowe i to w paru odsłonach. Jeśli szukacie klasycznych butów w łowisko i na trekking to buty myśliwskie Trapper 2 lub buty dla myśliwych Trek M6 będą dobrym rozwiązaniem. W chłodniejsze dni sklep myśliwski rekomenduje but myśliwski Trapper X Pro. Pamiętajcie, że styl łowiecki można zachować również poza łowiskiem. Dla tych którzy szukają półbutów nawiązujących do myśliwskich pasji sugerujemy półbuty dla myśliwych, których kilka modeli ma w swojej ofercie firma Demar i które oczywiście są dostępne w sklepie myśliwskim dolasu.pl 

Menu

Ustawienia

Zarejestruj się, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się