×
Kliknij, aby zobaczyć więcej produktów.
Nie znaleziono żadnych produktów.

Grzejące wkładki do butów + 2 power banki / ogrzewacze do rąk 5000 mAh

Marka:
Ulubione0
819,00 zł (brutto)
Rozmiar
  • 37/42
Produkt wycofany
Powiadom mnie kiedy będzie dostępny
Opis

Cienkie wkładki do butów z wyprowadzonym kablem zasilającym. Do kabla o długości maksymalnej120 cm należy podłączyć akumulator / powerbank z wyjściem USB i napięciu 5V. Ponieważ stopa znajduje się w zamkniętej przestrzeni buta, po wstępnym podgrzaniu ciepło jest utrzymywane przez dłuższy okres czasu. Dlatego okresowo podrzewając wkładkę zapewniamy komfort cieplny przez dłuższy okres czasu i wydłużamy czas funkcjonowania akumulatora. Przy akumulatorze 3000 mAh, ciagły czas pracy wkładki wynosi ok 120 minut, przy okresowym włączaniu grzania komfort cieplny stopy w bucie możemy utrzymać do 360 minut.

Elementy zestawu:

  • Dwie wkładki z kablami o długości 40cm,
  • Dodatkowa para kabli o długości 80cm,
  • Para elastycznych ściągaczy do umieszczenia akumulatorów na nodze,
  • 2 szt powerbank / ogrzewacz do rąk o pojemności 5000 mAh.

Wkładki dostępne w rozmiarach 37-42 i 43-47. Wkładkę należy przyciąć do potrzebnej długości, zgodnie z zaznaczeniem na wkładce. W celu przycięcia wkładki korzystaj z zaznaczonych na wkładkach szablonów. 

Do zasilania wkładek można zastosować każdy power bank z wejściem USB. Długość grzania wkładek zależy od pojemności power banka, np. przy akumulatorze 3000 mAh, ciagły czas pracy wkładki wynosi ok 120 minut. Kabla nie należy szarpać ani ciągnąć, ponieważ może nastąpić jego uszkodzenie lub przerwanie.

Szczegóły produktu
Kolor:
Pomarańczowy.
4 innych produktów w tej samej kategorii:

Menu

Ustawienia

Zarejestruj się, aby zapisywać ulubione produkty.

Zaloguj się